ТЦ АМСТОР, Маріуполь, пр. Миру, 149

Торговий центр розташований в західній частині міста, по проспекту Миру, головною транспортної магістралі, що сполучає шосейні дороги в напрямку Одеси, Запоріжжя, Дніпра. У 3 км від комплексу, в північно-західному і північно-східному напрямках розташовуються житлові масиви, що включають багатоповерхові будівлі, з високою щільністю населення. У 10-15 хв. їзди знаходиться центральна частина міста, Приазовський державний технічний університет і Маріупольський державний університет, автовокзал, залізничний вокзал, морський порт. В радіусі 2-х км проживає приблизно 60 тис. осіб.

Якірні орендарі: продуктовий супермаркет «Сільпо», супермаркет побутової техніки «Фокстрот» "Ельдорадо", "Comfy", ювелірний супермаркет «Укрзолото», "Золотий Вік", "Срібний Вік", магазин косметики та побутової хімії "Ева", відділення "Нова почта".
завантаження карти...

поверховий план

Інші ТЦ

ТЦ АМСТОР

ТЦ АМСТОР,

Маріуполь, пр. Перемоги, 21
ТЦ АМСТОР

ТЦ АМСТОР,

Запоріжжя, вул. Перемоги, 64

Заявка на оренду

Подати заявку

Контакти

Відділ оренди

 

Брюховецька Вікторія Розов Роман 
Моб. 067 411 53 18 

Відділ маркетингу та реклами


Бойчук Ольга
Моб. 067 411 41 91
Olga.Boichuk@eastsg.com.ua Лук‘янова Юлія
Моб. 067 230 52 28

Новини

Мини-матрасы -30% + подарок!

Мобильный, легкий, доступный мини-матрас Территория сна будет незаменимым помощником в хозяйстве: создаст дополнительное спальное место для гостей, усовершенствует поверхность дивана или матраса, поед...

Докладніше
Ковры со скидкой до -40 %

Докладніше