Торговий центр «Амстор» у Запоріжжі став призером премії Retail Awards «Вибір споживача 2017»

07 Березня 2018

За результатами споживчого голосування торговий центр «Амстор» отримав нагороду в номінації «Кращий торговий центр Запоріжжя», зайнявши почесне третє місце в рейтингу.

28 лютого 2018 року в київському ЦУМі пройшла церемонія нагородження Retail Awards Вибір споживача 2017. За словами організаторів - «найбільш об'єктивно-суб'єктивний зріз ритейл-ринку».

За словами маркетолога керуючої компанії мережі торгових центрів «Амстор» Аліси Парафіловой, бути представленим у номінації - вже велика честь, визнання і відмінний стимул. «Ми щиро дякуємо нашим відвідувачів за активність в голосуванні і таку високу оцінку нашої роботи. Окрема подяка організаторам, адже подібні премії розвивають дух здорового суперництва. Всі ми отримуємо мотивацію працювати над удосконаленням бізнесу, шукаємо нові можливості та ідеї для розвитку», - прокоментувала Аліса Парафілова.

В об'єктивності оцінки сумніватися не доводиться, адже експертами виступили головні судді - українські споживачі, які віддають свої голоси, керуючись важливими для кожного з них критеріями.

Нагадаємо, в 2017 році торгові центри «Амстор» відкрилися в Бердянську і Сєвєродонецьку. Таким чином, мережа ТЦ «Амстор» налічує 14 торгових центрів в 8 містах центральної та східної України.

Довідка:

Амстор Рітейл Груп - компанія з управління комерційною нерухомістю в Україні, яка виступає оператором 14-ти торгових центрів (ТЦ), що функціонують в 8 містах центральної та східної України. Компанія входить до складу промислово-інвестиційної групи Смарт-Холдинг.

Загальна площа ТЦ - понад 190 тис. Кв.м. Компанія співпрацює з найбільшими мережевими операторами України, такими як Золотий Вік, Лотос, Брокард, Сільпо, Comfy та іншими.

У 2015 році компанія досягла домовленостей про співпрацю з однією з найбільших торгово-промислових груп Fozzy Group, магазини під брендом «Сільпо» якої, стали якірним орендарем торгових центрів мережі «Амстор».

Національна Премія України в сфері роздрібної торгівлі Retail Awards «Вибір споживача» заснована в 2011 році і успішно проводиться вже протягом шести років, ставши масштабним, популярним подією. Премія є загальновизнаною, її логотип активно використовується учасниками ринку рітейлу.

Основна мета Премії - визначити лідера року серед провідних торгових мереж, торгових і торгово-розважальних центрів України, ресторанів швидкого харчування, завдяки незалежному опитуванням споживачів. Опитування проводиться дослідницькою компанією, з урахуванням важливих для споживачів критеріїв (цінова політика, асортимент / набір орендарів, розташування, зручність, впізнаваність бренду, сервіс, програми лояльності тощо)

Заявка на оренду

Подати заявку

Контакти

Україна, 49038, Дніпропетровськ

вул. Князя Ярослава Мудрого 27

тел. (061) 214 02 10
info@amstor.com

Відділ оренди

arenda@amstor.com

тел. 067-577-42-43

тел. 067-575-55-72

тел. 098-519-90-40

Відділ реклами

reklama@amstor.com

тел. 067-411-41-91

Для зв`язків із громадськістю

media@amstor.com

Новини

А ви робите це по-іншому? АКЦІЯ в магазинах "Брокард".

Докладніше
Новинка від Yves Rocher

Докладніше
Знижки на взуття та сумки від магазину "Лідер взуття"!

Летняя акция

Докладніше
Літні знижки від магазина "Дім Посуду"

Акція вже розпочалась!

Докладніше
ТВІЙ ВИХІД НА ПОДІУМ ЛІТА!

Отримайте набір масок при покупці від 1000 грн у магазині BROCARD.

Докладніше