Смарт-Холдинг почав виплачувати зарплату співробітникам мережі «Амстор»

21 Січня 2015

Головний акціонер групи компаній «Амстор» Смарт-Холдинг забезпечив виплату заробітної плати співробітникам магазинів мережі «Амстор» за грудень.

Зарплату виплачено в повному обсязі співробітникам, які вийшли на свої робочі місця в магазинах у Києві та Дніпропетровську. Виплату було організовано офіційно через каси підприємств. Водночас із нарахуванням сплачено всі передбачені чинним податковим законодавством платежі.

З огляду на те, що трудові книжки працівників і первинна фінансова документація були викрадені й вивезені в невідомому напрямку особами, пов’язаними з екс-керівником торговельної мережі Володимиром Вагоровським, сьогодні нарахування заробітної плати в усіх магазинах мережі ускладнено. Виплати будуть гарантовано здійснюватися тільки тим співробітникам, які вийдуть на свої робочі місця. Тільки присутність працівників на робочих місцях дозволить відновити всю історію їхньої роботи в компанії та налагодити регулярну виплату заробітної плати.

Довідка

Смарт-Холдинг — одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України, яка об’єднує підприємства, що поділяють спільні стратегічні цілі та принципи ведення бізнесу. Інтереси Смарт-Холдингу зосереджені в галузях, які є ключовими для економіки країни. Підприємства Смарт-Холдингу інвестують в об’єкти сфери гірничо-металургійного й нафтогазового комплексів, банківського сектора, сільського господарства, ритейлу, суднобудування та нерухомості. Як портфельний інвестор підприємства Смарт-Холдингу беруть участь також в інших бізнес-проектах.

Стратегія Смарт-Холдингу спрямована на ефективне управління диверсифікованим портфелем інвестицій із метою збільшення його вартості в довгостроковій перспективі. Смарт-Холдинг перебуває в постійному пошуку нових напрямів бізнесу, які стануть драйверами зростання не тільки для Групи, а і для всієї економіки України.

Заявка на оренду

Подати заявку

Контакти

Відділ оренди

 

Брюховецька Вікторія Розов Роман 
Моб. 067 411 53 18 

Відділ маркетингу та реклами


Бойчук Ольга
Моб. 067 411 41 91
Olga.Boichuk@eastsg.com.ua Лук‘янова Юлія
Моб. 067 230 52 28

Новини

100 000 подарунків від BROCARD!

100 000 подарунків від BROCARD! Даруємо красу! Подарунків багато не буває! З 7 липня до 31 серпня 2020 здійсніть покупку на суму від 1500 грн з урахуванням усіх знижок у магазинах BROCARD та гарантов...

Докладніше
Мини-матрасы -30% + подарок!

Мобильный, легкий, доступный мини-матрас Территория сна будет незаменимым помощником в хозяйстве: создаст дополнительное спальное место для гостей, усовершенствует поверхность дивана или матраса, поед...

Докладніше