«Амстор Рітейл Груп» відкрила оновлений торговий центр в Сєвєродонецьку

13 Грудня 2017

Оператор комерційної нерухомості ТОВ «Амстор Рітейл Груп» оголошує про відкриття торгового центру (ТЦ) «Амстор» в Сєвєродонецьку (Луганська область). Таким чином, кількість торгових центрів, які відновили роботу під торговою маркою «Амстор», зросла до 14, а загальна площа торговельних площ під управлінням «Амстор Рітейл Груп» перевищила 190 тис. кв. м.

Площа переформатованного ТЦ у Севердонецку становить 12 000 кв. метрів. Якірним орендарем виступив продуктовий супермаркет «Сільпо». При ТЦ функціонує дитячий розважальний центр «Fly Kids», що розмістився на площі 1 600 кв. метрів. Непродовольча група товарів представлена ​​магазинами одягу та аксесуарів, ювелірними салонами, товарами для дітей, косметикою, побутовою технікою, товарами для дому та рукоділля. ТЦ орієнтований на надання відвідувачам повного спектру повсякденних товарів і послуг. Центр має у своєму розпорядженні зручним паркінг на 700 місць.

За словами директора «Амстор Рітейл Груп» Олексія Пашунова, при ухваленні рішення про формат торгового центру враховувалися можливості локації. «Торговий центр розташований на перетині вулиці Новикова та проспекту Космонавтів, в оточенні п'яти мікрорайонів міста, жителі якого і складають основну цільову аудиторію ТЦ. Популярність районного формату ТЦ - сьогоднішній тренд. Зараз багато покупців вже не готові витрачати час на поїздку в великий центр, вважаючи за краще магазин біля будинку. Саме тому ми постаралися зробити так, щоб наповнення торгового центру відповідало щоденним запитам покупців, проживають поруч».

Довідка:

Амстор Рітейл Груп - компанія з управління комерційною нерухомістю в Україні, яка виступає оператором 14-ти торгових центрів (ТЦ), що функціонують в 6 великих містах центральної та східної України. Компанія входить до складу промислово-інвестиційної групи Смарт-Холдинг.

Загальна площа ТЦ - понад 190 тис. Кв.м. Компанія співпрацює з найбільшими мережевими операторами України, такими як Золотий Вік, Лотос, Брокард, Сільпо, Comfy та іншими.

У 2015 році компанія досягла домовленостей про співпрацю з однією з найбільших торгово-промислових груп Fozzy Group, магазини під брендом «Сільпо» якої, стали якірним орендарем торгових центрів мережі «Амстор».

Смарт-Холдинг - одна з найбільших інвестиційних груп України з фокусом на ключові галузі економіки, включаючи гірничо-металургійний і нафтогазовий комплекси, суднобудування, нерухомість і сільське господарство. Компанія бере участь у проектах як стратегічний або портфельний інвестор.

Заявка на оренду

Подати заявку

Контакти

Україна, 49038, Дніпропетровськ

вул. Князя Ярослава Мудрого 27

тел. (061) 214 02 10
info@amstor.com

Відділ оренди

arenda@amstor.com

тел. 067-230-48-71

тел. 067-575-55-72

тел. 098-519-90-40

Відділ реклами

reklama@amstor.com

тел. 067-23-052-28

Для зв`язків із громадськістю

media@amstor.com

Новини

«Амстор Рітейл Груп» відкрила оновлений торговий центр в Сєвєродонецьку

Оператор комерційної нерухомості ТОВ «Амстор Рітейл Груп» оголошує про відкриття торгового центру (ТЦ) «Амстор» в Сєвєродонецьку (Луганська область). Таким чином, кількість торгових центрів, які відно...

Докладніше
Знижки до 30% в бутіку жіночого одягу "Mon Cher"

Бутік жіночого одягу "Mon Cher" дарує святкову знижку до 30%.

Докладніше
Передноворічні знижки в магазині подарунків "Бери-Дарі"

Магазин "Бери-Дарі" надає знижку 5% на оригінальні і незвичайні подарунки.

Докладніше
Знижки до 50% в магазині "Красуня"

Напередодні новорічних свят бутик "Красуня" дарує знижки до 50% на одяг, нижню білизну та аксесуари.

Докладніше
Знижки до 60% в магазині взуття PREGO

Тільки 24, 25 і 26 листопада в магазині взуття та аксесуарів PREGO знижки до 60% на весь асортимент товарів!

Докладніше